HAKKIMIZDA

medc_logoTürkiye’nin alanında en kapsamlı firmalarından olan Med’c yaklaşık 21 yıldır oftalmoloji piyasasında faaliyet göstermektedir. Dünyanın önde gelen oftalmoloji ürün üreticilerinin Türkiye’deki tek mümessili olan Med’c, Türkiye’nin tercih edilen firması olmanın gururunu yaşamaktadır. Ülkemizin hemen hemen bütün saygın üniversite, kamu ve özel hastaneleri Med’c’in referans listesinde yer almaktadır. Ayrıca dünyanın en son teknolojik gelişmelerini takip eden Med’c Avrupa ve A.B.D.’de kullanılan, göz kliniklerinin tercih ettiği tüm ürünlerin Türkiye’de pazarlamasını yapmaktadır.

Med’c göz cerrahi sarf malzeme ve cihazlarında da yaptığı büyük yatırım ve satış potansiyeliyle ve tüm Türkiye çapında oluşturduğu satış ekipleri, distribütör ve bayii ağıyla, bu alanda da Türkiye’nin lider kuruluşlarından biri olduğunu kanıtlamıştır. Hekim ve kurumların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda bir göz kliniğinin ihtiyacı olabilecek A’dan Z’ye tüm ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Son yıllarda sağlık alanında yapılan yenilikleri ve tüm teknolojik gelişmeleri hekimlere ve hastanelere en iyi şekilde ulaştırmayı prensip edinmiş olan Med’c yatırımcılara ve hekimlere geniş ödeme şeçenekleri, imkanları ve uzun vade seçenekleri ile de hizmet vermektedir.

Med’c’ nin ileri teknoloji içeren yeni ürünleri pazara sürmekte öncü ve taleplerin karşılanmasında ilk tercih edilen kuruluş olmasını sağlamak ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak
Kendi sektöründe Türkiye’ de lider firma olmak ve liderlik için gereken kalite, teknik uzmanlık ve hizmet standardını yakalamak ve sürdürmek.
Ürünleri, hizmetleri ve teknolojiyle sektöründe standartları belirleyen bir kurumdur.
Ürünleri, hizmetleri ve teknolojiyle sektöründe standartları belirleyen bir kurumdur. Tüm süreçlerde gelişme ve rekabet avantajı sağlamak için fırsatları ön görebilen, yenilikçi düşüncelerle değer veren ve bunları, öncelikle uygulamaya koyan bir kurumdur.
Önceliğimiz daima müşteridir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve öngörmek için onlarla yakın ilişkiler kurarız. Kalıcı başarının memnun ve sadık müşterilere sahip olmaktan geçtiğine inanarak çalışır, çabalarımızı müşteri üzerinde odaklandırırız.
Müşterilerimiz, çalışanlarımız, ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimiz etik, açık ve karşılıklı güven esasına dayalıdır. İtibar bizim için çok önemlidir.
Müşterilerimiz, çalışanlarımız, ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimiz etik, açık ve karşılıklı güven esasına dayalıdır. İtibar bizim için çok önemlidir.

YILDIR KALİTENİN ADI...
0
YILDIR KALİTENİN ADI...

ŞİRKET PROFİLİ

0613068399400021 
MED’C TIBBİ MALZEME ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİCARET VE SANAYİ LTD.ŞTİ
CİHANGİR YILDIRMAZ