Medicel

Med'C > Medicel

XXK100 – XXK ULTRA-HIGHVAC SET – Kılıflar hariç

Medicel duble X K sadece  20000® LEGACY® için bir kaset sistemi olmayıp, ayrıca güvenli, temiz ve ekonomik uygulamalar için topyekün bir sıvısal kontrol sistemidir.

  • Alcon 20000® LEGACY® katarakt sistemlerinin tüm serileri ile tam uyumludur.
  • Ultra-yüksek vakum tekniklerine imkan sağlayan özgün topyekün sıvısal sistem.
  • Kati olarak sızdırmaz sistem.
  • CoolFlowPlus esnemez infüzyon kılıfları aynı anda bölme stabilitesini sağlarken kornea’ya tam termal korumayı garanti eder.
  • CoolFlowPlus esnemez infüzyon kılıfı ile birleştirilmiş Mikro insizyon Phaco ucu 3.0mm ‘den daha az insizyonlara izin verir.
  • Phaco-uçları, infüzyon kılıfları ve I/A sistemlerini içeren  topyekün çeşitlilikte tek ve çok kullanımlık phaco-aksesuarları ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcuttur.

DoubleX KTM topyekün yönetim sistemi, uygun maliyetli gelişmiş katarakt ameliyatının anahtarıdır.
Series 20000® and Legacy®,  Alcon Laboratories, Inc.’in ticari markasıdır.

DOUBLEX KTM – Topyekün, ancak esnek ! ..
Müşterilerin ihtiyacına göre DoubleX KTM topyekün yönetim sistemi ucuz, düşük maliyetli sürüm olarak veya isteğinize bağlı olarak sıvısal sistem ve COOLFLOW infüzyon kılıfları, By-PassPort (BPP) ile beraber mikro-insizyon phaco ucu içeren topyekün çeşitlilikte phaco uçları ve tek kullanımlık bi-manuel veya mono-manuel I/A sistemleri ile topyekün bir set  olarak tasarlanabilir. Kişiselleştirilmiş setler talep üzerine temin edilir.